VII OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKA

W środę – 6 czerwca br. na stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego przy ul. Piłsudskiego w Grajewie odbyła się VII Olimpiada Przedszkolaka.

Oficjalnego otwarcia dziecięcej imprezy sportowej dokonał Burmistrz Grajewa – Dariusz Latarowski, który w krótkim przemówieniu przywitał maluchy, ich rodziny i wychowawców. Aby tradycji stało się zadość i jak na każdą olimpiadę przystało – zapalono znicz. Po tej czynności dzieci z wszystkich grajewskich przedszkoli, rozpoczęły zmagania sportowe.

Wielkie emocje nie opuszczały zawodników, rodziców i organizatorów. Impreza przebiegła w miłej i przyjaznej atmosferze. Mali sportowcy wykazali się ogromnymi umiejętnościami fizycznymi i dużym zaangażowaniem. Każdy olimpijczyk został nagrodzony medalem, dyplomem oraz batonikiem.

Anna Filipkowska; PM4