„Cała Polska czyta dzieciom” w grupie „Pszczółki”

Nasze przedszkole bierze udział w ogólnopolskiej akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Systematyczny kontakt dziecka z książką aktywizuje jego rozwój intelektualny i emocjonalny, budzi wrażliwość estetyczną, sprzyja rozwijaniu postaw twórczych oraz wyzwala ekspresję dziecięcą. Działania nauczycieli – codzienne czytanie wychowankom w różnych porach dnia, wspierane były również przez wizyty rodziców naszych dzieci.

W ramach akcji zaprosiliśmy chętnych rodziców do wspólnego czytania. Spotkania odbywały się tuż po zajęciach dydaktycznych. Wszystkim, którzy dołączyli do grona czytających bardzo dziękujemy. Byli to:

Pani Aneta J.,
Pani Magdalena S.,
Pani Marta R.,
Pani Marta.,
Pan Radosław.
Dziękujemy wszystkim rodzicom za poświęcony czas i za niespodzianki, które otrzymały dzieci na zakończenie spotkań. Wszystkie spotkania przebiegały w ciepłej i miłej atmosferze. Był to bardzo miło i radośnie spędzony czas.

Katarzyna Wołyniec; PM4