„Magiczne, kolorowe ozdoby bożonarodzeniowe”

thumb-img

Znamy już wyniki wewnątrzprzedszkolnego konkursu plastycznego ph. „Magiczne, kolorowe ozdoby bożonarodzeniowe”.

Dnia 19 grudnia w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste rozdanie nagród osobom, które brały udział w konkursie adresowanym do przedszkolaków i ich Rodziców.

Dzieci dostarczyły wiele prac wykonanych różnymi technikami. Wśród nich znalazły się m.in. szopki , stroiki, choinki, bombki oraz inne ozdoby świąteczne. Na konkurs wpłynęło łącznie 30 prac.

Gorąco dziękujemy za udział w naszym konkursie i duże zaangażowanie
w wykonanie ozdób, wszystkie prace były wyjątkowe. Komisja oceniająca stanęła przed nie lada wyzwaniem – musiała wybrać te najpiękniejsze i dlatego zadecydowała, że jednakowo doceni wszystkie prace i nagrodzi wyróżnieniami wszystkich biorących w konkursie uczestników.

Wyróżnienia otrzymali: Julia Budnik, Wojciech Koziński, Nikola Wilińska i Martyna Wróblewska z grupy „Pszczółki”, Klaudia Blaszko, Mikołaj Jankowski, Julian Jaśkowski, Maja Kisielewska, Oliwia Klimaszewska, Kacper Kłos, Roksana Sienkiewicz z grupy „Biedronki”, Oskar Akus i Aleksander Kowalewski z grupy „Krasnale”, Bartosz Brozio, Bartosz Gałęzki, Julia Koniecko, Emil Krukowski, Szymon Liżewski, Sebastian Maciorowski, Gabriela Radzajewska, Marta Szymanowska, Maciej Wysocki z grupy „Słoneczka” oraz Julia Brozio, Ewa Maria Danowska, Malwina Krukowska i Zuzanna Skrodzka z grupy „Stokrotki”.

Ponieważ wszystkie ozdoby były bardzo pomysłowe, każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom i nagrodę rzeczową. Serdecznie gratulujemy wyróżnionym przedszkolakom i dziękujemy biorącym udział w konkursie dzieciom oraz Rodzicom za ogromne zaangażowanie i twórczą pracę. Mamy nadzieję, że kolejny konkurs
w naszym przedszkolu będzie się cieszył równie dużym zaangażowaniem.

Katarzyna Wołyniec, PM4