„W świecie poezji” – wewnątrzprzedszkolny konkurs recytatorski

thumb-img

 19.05.2017r. w naszym przedszkolu odbyły się eliminacje do Konkursu Recytatorskiego dla Przedszkolaków „O ZŁOTĄ RÓŻDŻKĘ DOBREJ WRÓŻKI” p.h. „W świecie poezji”.

Wzięły w nim udział wszystkie chętne dzieci z naszej placówki, recytując wiersze znanych polskich poetów. Jury miało nie lada zadanie. Spośród wszystkich uczestników trzeba było wyłonić piątkę, która będzie reprezentowała naszą placówkę na eliminacjach miejskich, które odbędą się w Grajewskim Centrum Kultury. Laureatami zostali: Małgorzata B., Igor W., Lena W., Szymon L., Lena W. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe pozostali uczestnicy za udział w konkursie dostali dyplomy, bransoletki i breloczki. Laureatom gratulujemy i życzymy sukcesów na etapie miejskim.

Konkurs recytatorski pozwala na realizację marzeń artystycznych dzieci, pomagając w odkrywaniu ich zdolności i wrażliwości na otaczający świat i ludzi, a także pozwala poznać nowych twórców i ich dzieła.

 

Joanna Narolewska; PM4


Fatal error: Uncaught exception 'wfWAFStorageFileException' with message 'Unable to verify temporary file contents for atomic writing.' in /pm4.grajewo.pl-wp/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /pm4.grajewo.pl-wp/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/pm4.grajewo.pl...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('synced') #2 {main} thrown in /pm4.grajewo.pl-wp/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52