„Dzisiaj w Betlejem” – Jasełka w grupie „Stokrotek”

Przed nami Boże Narodzenie – święta dla wszystkich bardzo wyjątkowe i ważne. Wtedy cieszymy się, że jesteśmy razem, bardziej sobie bliscy i drodzy niż zwykle. Choinka, pod nią prezenty, kolędy przenoszą dorosłych w świat dzieciństwa, a dzieci wzbogacają w przeżycia, do których zawsze będą chętnie wracać we wspomnieniach.

W dniu 21.12.2016r. dzieci z grupy „Stokrotki” wprowadziły swoich rodziców i zaproszonych gości w świąteczny nastrój przedstawiając Jasełka. Bożonarodzeniowa dekoracja sali, stajenka z Maryją, Józefem i Dzieciątkiem na chwilę przeniosła wszystkich do Betlejem, gdzie narodził się Jezus. Mali artyści z dużym przeżyciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne. Dzielenie się opłatkiem i wspólne kolędowanie stworzyły świąteczną atmosferę wyrażającą symbole wzajemnej jedności, miłości i nadziei.

Brawo „Stokrotki” – to było wspaniałe widowisko!

Jadwiga Pieńczykowska; PM4