PLUSZOWY MIŚ – NAJLEPSZY PRZYJACIEL

thumb-img

W piątek 25 listopada br. nasze przedszkole świętowało, kolejne już, urodziny Pluszowego Misia. Z tej okazji wszystkie dzieci przyniosły ze sobą do przedszkola swoje ulubione Przytulanki.

Tego dnia czekało na dzieci wiele atrakcji. Uroczystość została podzielona na dwa etapy. Po śniadaniu zebraliśmy się w holu przedszkola, aby wspólnie wziąć udział w misiowych zabawach. Rozwiązywaliśmy zagadki, układaliśmy puzzle, których bohaterami były misie, słuchaliśmy popularnych piosenek oraz uzupełnialiśmy naszą wiedzę o znanych i nieznanych nam misiach z bajek i wieczorynek.  Każdy przedszkolak miał szansę na udział w zabawie i otrzymanie nagrody – słodkiego misia.

Po obiedzie odwiedził nas niesamowity gość – sam Pluszowy Miś. Zaszczycił nas swoją obecnością, gdyż chciał razem z nami wziąć udział w najważniejszym wydarzeniu tego dnia. Wszyscy z niecierpliwością czekali na rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ph. „Pluszowy miś – najlepszy przyjaciel”. Przedsięwzięcie cieszyło się dużym zainteresowaniem. Wpłynęło 33 niesamowitych, pięknych i jakże ciekawych prac. Głosowanie odbywające się przez 7 dni wyłoniło nam 3 zwycięzców:

I miejsce – Klaudia B. grupa „Pszczółki”

II miejsce – Maja O. grupa „Stokrotki”

III miejsce – Krzyś A. grupa „Stokrotki”

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy, słodkie upominki, książki oraz PLUSZOWE MISIE.

Dziękujemy serdecznie wszystkim dzieciom oraz ich Rodzicom za udział i zaangażowanie w konkursie plastycznym. Dzięki Wam ten dzień mógł być tak wyjątkowy.

 

 

Ewelina Święćkowska, Joanna Narolewska; PM4