Dzień Babci i Dziadka w „STOKROTKACH”

Dziadek i Babcia to najważniejsze osoby w życiu małego dziecka. To oni uczą radości z małych rzeczy, pokazują świat, który zapracowani rodzice mijają w pośpiechu. Babcie i dziadkowie dają uwagę, cierpliwość, skupienie, spokój i czas. Dzieciństwo z ukochaną babcią i dziadkiem to kapitał na całe życie. Nikt i nic nie zastąpił też wyjątkowej, bezgranicznej miłości dziadków do ich małych wnucząt.

11 lutego przedszkolaki z grupy „Stokrotki” chciały podziękować swoim Babciom i Dziadkom, za to, że są obecni w ich życiu, że ich wspierają i rozumieją. Dzieci przygotowały specjalny program artystyczny, składający się z wierszy, piosenek i tańca. Dumni dziadkowie nie kryli łez wzruszenia, z podziwem oglądali występy swoich milusińskich, a przedszkolaki odważnie, z malutką tremą reprezentowały swoje umiejętności. Na koniec nie zabrakło tradycyjnego „Sto lat” przy akompaniamencie granym na akordeonie. Następnie dzieci wręczyły swoim dziadkom laurki oraz kwiaty. Słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców przedszkolaków dał szansę na dodatkowe miłe chwile spędzone z ukochanymi wnukami. Każdy wnusio mógł posiedzieć na kolanach swojego dziadka lub babci, a czas umilił tata Marcina – Pan Mariusz Świderski z zespołu MAXIMUS grając na akordeonie i przyśpiewując piosenki wspólnie z dziadkami. Dziękujemy bardzo rodzicom za tak wielkie zaangażowanie w organizację w tego dnia. Bardzo było nam miło gościć zacnych dziadków i babcie, dziękujemy za tak liczne przybycie i do zobaczenia za rok.

Joanna Narolewska PM nr 4