Wszyscy bawią się wspaniale, jak co roku w karnawale.

 Wszyscy bawią się wspaniale, jak co roku w karnawale.

Bal Choinkowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją, która dostarcza dzieciom wiele przeżyć i radości.

W dniu 19.01.2016r. w naszym przedszkolu odbył się Bal Choinkowy. Tego dnia już od rana pojawiły się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów ze znanych bajek. W salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, motylki, rycerzy, piratów i wiele innych. Nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich postaci, które zaszczyciły nas swoją obecnością.

Tego dnia już od rana dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych. Następnie uczestnicy balu rozpoczęli zabawę w pięknie udekorowanych salach. Na tą wyjątkową okazję do prowadzenia balu Choinkowego zaprosiliśmy aktorów  ze studia artystycznego „Karuzela” z Białegostoku, którzy zachęcali wszystkich do tańca przygotowaną przez muzyką zabawami. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w tańcach.

Na koniec imprezy przedszkolaków odwiedził niezwykły, wyjątkowy oraz długo wyczekiwany gość  – Mikołaj. Dzieci nie mogły doczekać się prezentów. Zanim jednak Mikołaj rozdał je dzieciom, porozmawiał z nimi, pośpiewał, potańczył. Po wspólnych tańcach Mikołaj wręczył dla każdego dziecka paczkę ze słodkościami i zabawkami.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów i paczek.

Joanna Narolewska, Jadwiga Pieńczykowska PM nr 4