Wyróżnienie w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Polską Izbę Mleka, w ramach programu „Dzieciaki Mleczaki”.

Prace trzech przedszkolaków z grupy „Stokrotki” w ramach programu „Dzieciaki mleczaki” wzięły udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym ph: „Mój kartonik na mleko”. Zadaniem było wykonanie pracy plastycznej, która przedstawiać będzie projekt kartonu na mleko, który zachęci nawet najmłodszych do wypicia szklaneczki. Dzięki pomysłowości dzieci, oraz inwencji twórczej nauczycieli, którzy pomogli w wykonaniu prac udało się zdobyć wyróżnienie. To kartonik Kasi Szeszko zwrócił uwagę komisji. Wszystkie dzieci, których prace wzięły udział w konkursie zostały obsypane prezentami i upominkami, które z pewnością będą motywować do dalszej pracy. Gratulujemy wyróżnienia i życzymy dalszych sukcesów.

Joanna Narolewska PM nr 4