Pożegnanie dzieci z grupy „Stokrotki”

Pożegnanie dzieci z grupy "Stokrotki"

„Tak niedawno żeśmy się poznali,

A już dziś pożegnania nadszedł czas…”

Tak śpiewały dzieci z grupy „Stokrotki” w dniu 26.06.2015r. z okazji zakończenia roku szkolnego. To ważne wydarzenie kończące edukację dzieci w przedszkolu uświetnili rodzice, nauczyciele, Pani dyrektor oraz zaproszeni goście – Przewodnicząca Rady Miasta Grajewo Pani Halina Muryjas – Rząsa i Radna Miasta Grajewo Pani Monika Stefańska.

W przedstawionej części artystycznej przedszkolaki wyraziły swoją wdzięczność za opiekę, naukę i wychowanie. Obiecały, że chętnie będą odwiedzały swoje panie, salę i zabawki.

Pani dyrektor pożegnała starszaków wręczając im pamiątkowe dyplomy i upominki w postaci książek. Złożyła podziękowania rodzicom za całoroczną pomoc, współpracę i doradztwo w podejmowanych działaniach na rzecz przedszkola.                    Ostatni występ „Stokrotek” dostarczył wszystkim niezapomnianych wrażeń. Życzymy dzieciom wiele sukcesów w szkole, wytrwałości w doskonaleniu wiedzy oraz uśmiechu na co dzień.

Jadwiga Pieńczykowska PM nr 4