„Dźwięki wiosny”

"Dźwięki wiosny"

We wtorek – 12 maja nasze Stokrotki i Krasnoludki wzięły udział w koncercie zorganizowanym dla przedszkolaków przez nauczycieli i uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Jana Sebastiana Bacha w Grajewie – „Dźwięki wiosny”.

Przedszkolaki powędrowały na ulicę dr. Nowickiego, aby w pięknej sali szkoły Muzycznej wysłuchać utworów instrumentalnych w wykonaniu swoich nieco starszych kolegów i koleżanek. Dzieci to wspaniali, ale i wymagający odbiorcy, dlatego – aby koncert okazał się dla nich satysfakcjonujący – zarówno prezentowana muzyka jak i poziom wykonania muszą być na jak najwyższym poziomie. Oba te warunki zostały bez wątpienia spełnione podczas wtorkowego koncertu. Prowadząca – Pani Urszula Właźniak wzbogaciła wydarzenie zabawami integrującymi i zagadkami muzycznymi, za które dzieci otrzymały nagrody. Wszyscy świetnie się bawili.

Ewelina Święćkowska PM 4

Fatal error: Uncaught exception 'wfWAFStorageFileException' with message 'Unable to verify temporary file contents for atomic writing.' in /pm4.grajewo.pl-wp/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /pm4.grajewo.pl-wp/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/pm4.grajewo.pl...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('synced') #2 {main} thrown in /pm4.grajewo.pl-wp/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52