„Dźwięki wiosny”

"Dźwięki wiosny"

We wtorek – 12 maja nasze Stokrotki i Krasnoludki wzięły udział w koncercie zorganizowanym dla przedszkolaków przez nauczycieli i uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Jana Sebastiana Bacha w Grajewie – „Dźwięki wiosny”.

Przedszkolaki powędrowały na ulicę dr. Nowickiego, aby w pięknej sali szkoły Muzycznej wysłuchać utworów instrumentalnych w wykonaniu swoich nieco starszych kolegów i koleżanek. Dzieci to wspaniali, ale i wymagający odbiorcy, dlatego – aby koncert okazał się dla nich satysfakcjonujący – zarówno prezentowana muzyka jak i poziom wykonania muszą być na jak najwyższym poziomie. Oba te warunki zostały bez wątpienia spełnione podczas wtorkowego koncertu. Prowadząca – Pani Urszula Właźniak wzbogaciła wydarzenie zabawami integrującymi i zagadkami muzycznymi, za które dzieci otrzymały nagrody. Wszyscy świetnie się bawili.

Ewelina Święćkowska PM 4