Dzień Babci i Dziadka w „Biedronkach”

Dzień Babci i Dziadka w "Biedronkach"

W zimowy miesiąc styczeń wpisane są takie  dni, które wzbudzają ogromne emocje –  to święto Babci i Dziadka. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią dzieciństwo udanym i szczęśliwym. Dla swych wnuków mają zawsze czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze lepiej rozumieją a przede wszystkim bezgranicznie kochają. Dla nich wnuczęta są radością życia.

Dlatego w podzięce za ich wielkie serce, dnia 11 lutego 2015 roku w grupie „Biedronki” odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni Dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występ swoich wnucząt. Dla kochanych gości przygotowano poczęstunek oraz program artystyczny, który zapewnił przybyłych o tym, że ich wnuczęta z miłości do nich zamieniają się w aktorów, a nawet w tancerzy.

Uroczystość zakończyła się wręczeniem własnoręcznie wykonanych przez dzieci upominków i wspólnym poczęstunkiem, podczas którego dziadkowie śpiewali piosenki swoim wnuczętom, tj.: „Szła dzieweczka” czy „Głęboka studzienka”.

Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za przybycie i udział w uroczystości. Słowa podziękowania należą się również rodzicom, którzy nie tylko dowieźli honorowych gości, ale okazali dużą pomoc w przygotowaniu imprezy.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z imprezy.

Ewelina Święćkowska PM nr 4