„Przedszkola czas już minął nam…”

Dnia 27 czerwca 2014r. starszaki z grupy „Słoneczka” pod takim hasłem pożegnali młodszych kolegów, Panią Dyrektor, nauczycielki grupy i  swoje ulubione zabawki. Przy tej okazji zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i recytatorskie nawiązujące swoją tematyką do wspomnień z pobytu w przedszkolu, podziękowań oraz nauki w szkole.

Spotkanie rozpoczęło się uroczystym  odtańczeniem tradycyjnego Poloneza.  Były uśmiechy, uściski, serdeczności, ale też i łzy rozstania z ukochanymi paniami, kolegami i koleżankami.  Pani Dyrektor w swoim przemówieniu utrwalała w naszych absolwentach czas spędzony w przedszkolu, wspominała o ważnych wydarzeniach, wymieniała ich sukcesy i osiągnięcia. Zaś na pamiątkę zakończenia pobytu w przedszkolu wręczyła wszystkim starszakom książeczki i  zasłużone dyplomy, potwierdzające ukończenie zerówki. Pani Grabowska  podziękowała również zasłużonym Rodzicom za zaangażowanie w życie grupy i przedszkola, otwarte serce oraz okazaną życzliwość.

Naszym wychowankom, którzy opuszczają już nasze progi życzymy miłych wakacji i powodzenia w uczniowskich zmaganiach.

Anna Filipkowska PM nr 4