I Konkurs Piosenki Disco Polo i Nasze zwycięstwo !!!

I Konkurs Piosenki Disco Polo  i  Nasze zwycięstwo !!!

W imieniu Zespołu Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Grajewie jako organizatora    V Powiatowego  Dnia  Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną dnia: 05. 05. 2014 r.  zostaliśmy zaproszeni do wzięcia udziału w I Konkursie Piosenki Disco Polo, pod hasłem:  Wszystko Mi Disco.

Konkurs adresowany był do wszystkich miłośników piosenki Disco Polo. Celem konkursu było wyszukiwanie i promocja młodych talentów oraz promowanie dziecięcej i młodzieżowej twórczości.

Nasze Przedszkole – w kategorii zespoły – reprezentowały dziewczynki z grupy „Karasnoludki”: Weronika  Sakowicz (jako pingwin), Maja Szymanowska (żuk), Aleksandra Dauksz (bąk) i Izabela Burgraf (biedronka) z piosenką zespołu Veegas: „Plastikowa biedronka” i odniosły sukces: I miejsce.

Oprócz dyplomu i statuetki dziewczynki otrzymały atrakcyjne nagrody.

Serdecznie gratulujemy małym artystkom i życzymy dalszych sukcesów!

Joanna Burgraf  PM nr 4