„Mama, tata i ja” – eliminacje przedszkolne.

  „Mama, tata i ja” – eliminacje przedszkolne.

11 kwietnia 2014 r. w naszym przedszkolu odbył się wewnątrz-przedszkolny konkurs piosenki pt. „Mama, tata i ja”.  W rywalizacji głosowej startowały chętne dzieci, które miały odwagę stanąć przed wielką publicznością.

Celem konkursu było przede wszystkim wspieranie najzdolniejszych wokalnie przedszkolaków w wieku 5 – 6 lat i umożliwienie prezentacji ich umiejętności wokalnych, popularyzacja piosenek, walorów artystycznych i wychowawczych,  kształtowanie umiejętności współzawodnictwa oraz wyłonienie 5 utalentowanych dzieci do dalszego etapu konkursu.

Jury w składzie Pani Dyrektor Przedszkola – Regina Grabowska, oraz nauczycielki Pani Jadwiga Pieńczykowska, Anna Filipkowska, Jadwiga Zalewska biorąc pod uwagę: dobór repertuaru, interpretację piosenki, muzykalność wyłoniło 5 dzieci, które 15 kwietnia będą reprezentować nasze przedszkole w eliminacjach miejskich XXII Wojewódzkiego Festiwalu Konkursu Przedszkolaków ph.: „Mama, tata i ja” w Miejskim Domu Kultury w Grajewie:

– Karolina Zalewska „Stokrotki”

– Weronika Czajkowska „Stokrotki”

– Zuzanna Komor „Krasnale”

– Natalia Wysocka „Słoneczka”

– Patrycja Jórska „Słoneczka”

Na koniec wszyscy wykonawcy otrzymali gromkie brawa oraz pamiątkowy dyplom. Gratulujemy młodym artystom za tak piękny występ!

Anna Filipkowska PM nr 4