„Akademia Aquafresh”

Nasze przedszkole bierze udział w III już  edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacji Zdrowotnej „Akademia Aquafresh” dotyczącego profilaktyki stomatologicznej dzieci w wieku przedszkolnym. Kształcenie nawyku mycia zębów już od pierwszych lat życia, a także budowanie świadomości potrzeby utrzymania jamy ustnej w odpowiedniej higienie, jest warunkiem niezbędnym w powodzeniu działań profilaktycznych. Nadrzędnym celem Akademii Aquafresh jest wykształcenie w dzieciach nawyku dbania o higienę jamy ustnej, aby w konsekwencji zmniejszyć tak poważny problem, jakim jest próchnica u dzieci w Polsce.

Drodzy rodzice!

Zapraszamy do aktywnego udziału w programie Akademii Aquafresh! Sama edukacja w przedszkolu nie wystarczy, edukacja z zakresu dbania o higienę jamy ustnej powinna być kontynuowana w domu! Więcej informacji na stronie: www.akademia-aquafresh.pl