Teatrzyk “Przygody niebieskiego Smoka”

Dnia 27 września 2013 r. grupa teatralna „Echo” z Białegostoku zaprezentowała naszym przedszkolakom spektakl promujący tolerancję i wrażliwość na potrzeby i uczucia innych.

Bohaterowie  bajki Krzysiek – Wielki Misiek i  Jacek – Wielki Placek  z  humorem przedstawili  historię Błękitka Smoka, który zagubił  się  w  wielkim świecie. Aktorzy popisowo odegrali swoje role. Warto zaznaczyć, że występ zawierał w sobie elementy pantomimy, teatrzyku kukiełkowego i kabaretu. Było dużo humoru, uśmiechu ale i refleksji nad tym jak zachowujemy się wobec innych osób. Dzieciaki z wielkim zainteresowaniem śledziły losy bohaterów przedstawienia i żywiołowo włączały się w akcję. Na koniec nagrodziły aktorów brawami i podziękowaniami.

Anna Filipkowska PM nr 4

Fatal error: Uncaught exception 'wfWAFStorageFileException' with message 'Unable to verify temporary file contents for atomic writing.' in /pm4.grajewo.pl-wp/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /pm4.grajewo.pl-wp/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/pm4.grajewo.pl...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('synced') #2 {main} thrown in /pm4.grajewo.pl-wp/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52