KOCHANI RODZICE!

KOCHANI RODZICE!

2 września sale naszego przedszkola znów rozbrzmiały długo oczekiwanym śmiechem i gwarem dziecięcych rozmów. Bowiem tego dnia po wakacyjnej przerwie powróciły do nas nasze kochane „Biedroneczki”, „Stokrotki”, „Krasnoludki” i „Słoneczka”. Natomiast próg sali „Pszczółek” przekroczyły nasze najmłodsze przedszkolaczki – jak zwykle, na początku roku szkolnego to właśnie one są przedmiotem naszej szczególnej troski i wsparcia. Dobrze wiemy, że w tym wieku radość z pójścia do przedszkola nierzadko miesza się ze smutkiem wynikającym z konieczności rozstania się z Mamą i Tatą. Jednak, jak podpowiada nam nasze wieloletnie doświadczenie z dnia na dzień smutne buzie naszych maluszków będą zamieniały się w pogodny uśmiech.

Wierzymy, że ten rok będzie niezwykle ciekawy w życiu naszych przedszkolaków.  O wszystkich wydarzeniach będziemy Państwa na bieżąco informować na naszej stronie.