Dzień Mamy i Taty w grupie „Słoneczka”

23 maja 2013 roku w grupie „Słoneczka” w miłej i rodzinnej atmosferze odbyła się uroczystość z okazji święta Mamy i Taty. To zawsze wyjątkowy dzień, w którym możemy powiedzieć naszym rodzicom, jak wiele dla nas znaczą i jak mocno ich kochamy.

Licznie przybyli goście, obejrzeli montaż słowno – muzyczny „Cudownych Rodziców mam…” w wykonaniu swoich pociech. Dzieci z tej okazji nauczyły się okolicznościowych piosenek i wierszyków, wykonały również taniec i scenki humorystyczne. Nie jednemu rodzicowi zakręciła się łezka w oku… a na ich twarzach zauważyć można było tylko jedno – szczęście i dumę ze swoich pociech. Na zakończenie wzruszeni rodzice otrzymali piękne kolorowe laurki i spędzili jeszcze kilka chwil w naszej przedszkolnej sali, przy poczęstunku.

W organizację uroczystości aktywnie włączyli się rodzice. Dziękujemy!

Anna Filipkowska PM nr 4