„Bezpieczny przedszkolak”

„Bezpieczny przedszkolak”

Pięcioro dzieci z naszego przedszkola brało udział w konkursie plastycznym pt.: „Bezpieczny przedszkolak”, którego organizatorem było Przedszkole Miejskie nr 1 w Grajewie, zaś jego koordynatorkami Panie – Fadrowska Anna i Waszkiewicz Magdalena.

 Celem konkursu było upowszechnianie wiedzy o zagrożeniach, z jakimi dzieci mogą spotkać się w swym codziennym życiu; rozwijanie postaw umożliwiających unikanie, zapobieganie i pokonywanie niebezpieczeństw; rozwijanie zdolności manualnych i motoryki małej oraz umiejętności przekazywania określonych treści za pomocą ilustracji; rozwijanie wrażliwości plastycznej i pobudzanie wyobraźni dziecka, jak również promowanie twórczości dziecka.

 Wśród wyłonionych przez komisję zwycięzców, znaleźli się również wychowankowie naszego przedszkola:

 – Weronika Czajkowska „Biedronki”

 – Łukasz Kleszczewski „Słoneczka”

 Zarówno dzieci nagrodzone, jak i pozostali uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Gratulujemy!