Kiermasz Wielkanocny

W tym roku, po raz pierwszy w historii naszego przedszkola zorganizowany został kiermasz wielkanocny, który rozpoczął się w środę 20 marca i trwać będzie do końca miesiąca.

Stoiska kiermaszowe we wszystkich grupach były wyjątkowo kolorowe. Dzieci z paniami przygotowały przepiękne stroiki, kolorowe zajączki, kurczaczki, karty świąteczne, koszyczki i wiele, wiele różnych ozdób świątecznych. Rodzice z ogromnym zainteresowaniem podchodzili do stoisk i bardzo chętnie kupowali ozdoby. Pomagały im w tym oczywiście dzieci, które dumnie niosły do domu wybraną przez siebie i zakupioną ozdobę. Całkowity dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na bieżące potrzeby poszczególnych grup i przedszkola. Dziękujemy serdecznie rodzicom za zaangażowanie w akcję.