Dzień Babci i Dziadka w „Słoneczkach”

Święto Babci i Dziadka jest to niezwykły dzień, kiedy wszystkie wnuczęta mają możliwość podziękować swoim kochanym seniorom za ciepło i dobroć, które otrzymują od nich każdego dnia. To święto pełne uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.

Mali artyści z grupy „Słoneczka” 7 lutego z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem i gorąco oklaskiwali występy swoich wnucząt.

Dzieci złożyły babciom i dziadkom najserdeczniejsze życzenia, wręczając im własnoręcznie wykonane laurki i upominki, a następnie zaprosiły gości na słodki poczęstunek.

Atmosfera uroczystości była podniosła i rodzinna. To wyjątkowe spotkanie było pełne radości i szczęścia. Dziadkowie byli dumni ze swoich wnuków, a wnuczęta szczęśliwe, że mogły gościć swoich najbliższych. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków.
Szczególne podziękowania należą się również rodzicom zaangażowanym w przygotowanie tej wspaniałej uroczystości.