Jasełka w grupie „Krasnoludki”

W dniu 19.XII.2012 r w grupie „Krasnoludków” zostały wystawione jasełka pt:. „W Betlejemskiej stajence”.

Dzieci wcieliły się w różne postacie bożonarodzeniowego misterium, w których nie mogło zabraknąć Matki Boskiej, św. Józefa, aniołków, królów i pastuszków. Rodzice wyczarowali swoim pociechom fantastyczne stroje, które dodały niepowtarzalnego uroku przedstawieniu. Dzięki pomysłowości wychowawczyni i rodziców w jeden dzień przedszkolna sala zamieniła się w piękną scenerię Betlejem. Pogasły światła, rozbłysła gwiazda betlejemska i nasi aktorzy bez najmniejszej tremy zaczęli występ. Cała sala śpiewała kolędy, wytworzył się niepowtarzalny nastrój. Wypieki na twarzach dzieci i łzy w oczach dorosłych potwierdziły, że warto włożyć wiele pracy i wysiłku, aby przeżyć takie chwile. Jestem pewna, że za rok spotkamy się znowu na wspólnym kolędowaniu.