„Czary- mary, hokus- pokus”

„Czary- mary, hokus- pokus"

W imieniny Świętego Andrzeja odwiedził nasze przedszkole iluzjonista, który   zgromadzonych widzów przeniósł we wspaniały świat iluzji, humoru i dobrej rozrywki. Przedszkolaki z niecierpliwością oczekiwały na wizytę gościa i tego, co miało się wydarzyć. Mag bardzo serdecznie przywitał przedszkolaków, po czym rozpoczęły się niesamowite czary, a wśród nich min.: chusteczki wyciągane z pustego kapelusza, maszynka produkująca kompot, wyskakujące z chustki kwiaty, znikający zegarek i wiele innych interesujących atrakcji w tym również cyrkowych. Pomocne dla artysty były głośno wypowiadane przez dzieci słowa: „Czary-mary hokus-pokus”. Niektóre dzieci miały również możliwość asystowania w tym widowisku. Wszystkie efekty zaprezentowane przez artystę były bardzo spontanicznie odbierane przez widownię, a ponadto wywoływały uśmiech i zdumienie na twarzach naszych przedszkolaków.