Jasełka w grupie „Pszczółek”

7

Dnia 23 grudnia o godzinie 10.00 w grupie „Pszczółek” odbyło się spotkanie opłatkowe z rodzicami połączone z jasełkami bożonarodzeniowymi.

Jasełka mają wieloletnią tradycję, a w wykonaniu naszych najmłodszych przedszkolaków nabierają szczególnego wdzięku. Już od samego rana na naszej grupie trwały przygotowania. Dzieci wcieliły się w rolę małych aktorów i przedstawiły piękną historię, która wydarzyła się przed laty w Betlejem. Przedszkolaki, wspólnie z gośćmi, śpiewały tradycyjne polskie kolędy.

W przepięknej scenografii oraz w miłej, świątecznej atmosferze, dzieci bardzo przeżywały swój pierwszy występ, ale swoje role odegrały wspaniale. Były też piękne życzenia, kolędy, dzielenie się opłatkiem razem z rodzicami. I tak wyglądała nasza pierwsza wspólna wigilia.
Na zakończenie spotkania „Pszczółki”otrzymały paczki, które zostawił dla nich pod choinką Święty Mikołaj.