DZIEŃ BABCI I DZIADKA – UROCZYSTA AKADEMIA W „BIEDRONKACH”

Babcia i Dziadek to najważniejsze osoby w życiu każdego dziecka. Nikt nie potrafi upiec takiego ciasta jak Babcia i nikt nie umie zrobić takiego karmnika jak Dziadek. Dzieci od najmłodszych lat wdrażane są do okazywania szacunku i pamięci swoim najbliższym.

Wnuczęta z grupy „Biedronki” pamiętali o swoich Babciach i Dziadkach, dlatego 24 stycznia 2011 roku przygotowali dla Nich uroczystą akademię. Babcie i towarzyszący im Dziadkowie zjawili się punktualnie. Dla kochanych gości przygotowano poczęstunek oraz wspaniały program artystyczny. Mali aktorzy wyrecytowali kilka pięknych wierszy oraz zaśpiewali piosenki. Dziadkowie z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które tyle wysiłku włożyły w przygotowanie uroczystości. W trakcie spotkania zaproszeni goście otrzymali symboliczne laurki i kwiaty. Po występach Dziadkowie udali się na słodki poczęstunek, który był okazją do rozmów, w czasie, których dzieci mogły podzielić się wrażeniami. Wspaniała atmosfera, która towarzyszyła spotkaniu, była okazją do umocnienia więzi rodzinnej.
Jeszcze raz wszystkim Babciom i Dziadkom składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu!!

Monika Sadowska PM4