Drodzy Rodzice i Dzieci!

Życzymy Wam gorących dni, miłego, ale przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku. Korzystajcie z dobrodziejstw natury, ale uważajcie wszędzie, gdziekolwiek będziecie wypoczywać. Nabierajcie sił i energii do dalszej pracy w następnych wyższych już grupach i klasach. Bądźcie rozsądni wszędzie tam, gdzie będziecie tak abyśmy mogli się spotkać wszyscy razem po wakacjach. Mamy nadzieję, że podczas tegorocznych wakacji przeżyjecie wiele pięknych dni, spotkacie samych dobrych ludzi, będziecie mieli możliwość oddawać się swym pasjom i rozwijać zainteresowania. Nie powinien to jednak być czas beztroski. Nie możecie zapomnieć, że lato to również okres, kiedy jesteście narażeni na wiele niebezpieczeństw. Apelujemy przy tym do dzieci, aby, bawiąc się i wypoczywając, nie zapominały o zasadach bezpieczeństwa. Tylko bezpieczne wakacje mogą być radosne i udane. Pamiętajcie, że radość i zabawa nie mogą oznaczać bezmyślności!!!

Rodzicom życzymy dużo wytrwałości, cierpliwości i sukcesów w tej trudnej drodze wychowawczej, oraz wiele radości z Waszych dzieci.
Dyrekcja i Rada Pedagogiczna

Przy Miejskim Przedszkolu nr 4 w Grajewie