Świętujemy Dzień Dziecka

Tradycyjnie, jak co roku o tej porze w naszym przedszkolu odbywa się wiele imprez związanych z Dniem Dziecka. W tym roku również zapewniliśmy naszym pociechom mnóstwo atrakcji.

W poniedziałek dzieci z grup „Słoneczka”, „Krasnoludki” i „Stokrotki” pojechały do Łomży do Teatru Lalek i Aktora na przedstawienie „Kopciuszek”.
We wtorek wszystkie dzieci brały udział w zabawie, na której przygrywał nam zespół DYNAMIC. Ten dzień na bardzo długo zapisze się w naszej pamięci – śmiechy, żarty, zabawy, gry i tańce towarzyszyły wszystkim uczestnikom.
W środę starszaki z grupy „Stokrotki” wybrały się do kina na film „Alvin i wiewiórki”, natomiast pozostałe przedszkolaki tego dnia oglądały teatrzyk pt: „Zaczarowany młynek”.
Cały tydzień poświęcony był dzieciom – by poczuły się ważne i wyjątkowe. Życzymy wszystkim przedszkolakom dużo uśmiechu i miłości.

Dziękujemy tatusiowi Oliwii z grupy „Słoneczka” – Panu Sławomirowi Zabora za przygotowanie nam wspaniałej zabawy oraz MAMOM, które zechciały towarzyszyć nam w wycieczce do Teatru Lalek w roli opiekunek – Paniom: Dorocie Szymanowskiej oraz Ewie Organek ze „Stokrotek” i Monice Rorbach oraz Karolinie Niebrzydowskiej ze „Słoneczek”.

Anna Filipkowska PM nr 4