PG nr 2 dla najmłodszych

Dnia 11 stycznia dzieci z grup: Biedronki, Słoneczka, Krasnale i Stokrotki wspólnie z paniami wybrały się do Publicznego Gimnazjum nr 2 im. Sybiraków w Grajewie na wystawianą przez uczniów tejże szkoły baśń „Kopciuszek”. Aktorami byli członkowie grupy teatralnej przygotowani przez nauczycielkę języka polskiego Panią Annę Niedźwiedzką.

Nasze maluchy były zauroczone i chociaż mamy kilkoro „brykających Tygrysków” to nikogo nie trzeba było uspokajać i każdy maluch dobrze wiedział, jak się zachować. Wszystkie dzieci z szeroko otwartymi ustami śledziły przygody Kopciuszka. Po powrocie do przedszkola dzieci pełne wrażeń przystąpiły do rysowania na temat baśni. Z tych prac powstała piękna, kolorowa książeczka, która wzbogaciła nasz kącik bajek. Dziękujemy bardzo Pani Dyrektor PG nr 2 Barbarze Ciszewskiej i Pani Annie Niedźwieckiej za zaproszenie i z niecierpliwością oczekujemy na kolejne przedstawienie skierowane do małych odbiorców.

Anna Filipkowska PM nr 4