Pożegnanie sześciolatków

Podsumowaniem imprez przedszkolnych jest zakończenie roku szkolnego i pożegnanie dzieci odchodzących do szkoły. W tym dniu starszaki z grup 0C i 0D zaprezentowały program artystyczny, żegnając przy tym dzieci młodsze i pracowników przedszkola.

Podczas wystąpienia dzieci z humorem wspominały lata spędzone w przedszkolu jednocześnie prezentując swoje umiejętności recytatorskie przed zgromadzonym w salach audytorium. Wraz z gratulacjami z okazji ukończenia przedszkola wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i książki. Całość przebiegała w uroczystej i pełnej wzruszeń atmosferze. Łez nie zabrakło zarówno wśród rodziców jak i wychowawców. Po części artystycznej Dyrektor przedszkola Pani Regina Grabowska podziękowała za całoroczną współpracę wszystkim rodzicom, gratulowała dzieciom zdobycia dojrzałości szkolnej i życzyła powodzenia w szkole oraz miłych i bezpiecznych wakacji.
Po uroczystości dzieci udały się na zasłużony wypoczynek!

Anna Filipkowska PM nr 4