Little Ones Blog

23 grudnia 2021

ZIMOWY CZAS, ŚWIĄTECZNY CZAR…

Święta Bożego Narodzenia to czas najpiękniejszy i niepowtarzalny, który napawa każdego magiczną atmosferą. To czas, na który czekają nie tylko dzieci ale i dorośli. Święta to dni przeżywane w.

Read More

22 grudnia 2021

Magicznych Świąt!

„Jest taki czas, co łzy w śmiech zmienia, jest taka moc, co smutek w radość przemienia, jest taka siła, co spełnia marzenia… To właśnie magia Świąt Bożego Narodzenia.” Zdrowych.

Read More

10 grudnia 2021

Brawo Kuba!!!

Okres dzieciństwa to czas zdobywania jak największej ilości nowych doświadczeń. Dzieci poprzez swoją aktywność zdobywają nowe informacje, eksperymentują, badają i tworzą. Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajki obchodzony jest na.

Read More

7 grudnia 2021

Dzień Pluszowego Misia w grupie Krasnoludków

Drodzy rodzice 25 listopada obchodziliśmy w naszej grupie „Dzień Pluszowego Misia”. Podczas zajęć poznaliśmy historię pluszowego misia oraz wymienialiśmy misie znane i lubiane, występujące w bajkach dla najmłodszych. Rozmawialiśmy.

Read More

7 grudnia 2021

Mikołaj odwiedził Słoneczka

Nasze przedszkole odwiedził wyjątkowy gość. Za oknem nie zabraklo białego puchu, więc przyjechał do nas zaprzęg Świętego Mikołaja. Przedszkolaki już od samego rana wyczekiwały na pogodnego staruszka. Dzieciaki przygotowały.

Read More

7 grudnia 2021

Stokrotki witają Mikołaja

6 grudnia – dzień, w którym wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością oraz niepokojem (czy chociaż w tym roku będzie) spoglądają na drzwi i wyczekują specyficznych.

Read More

7 grudnia 2021

Wizyta Mikołaja w grupie „Krasnoludków”

Dzisiejszy dzień od samego rana przepełniony był magią nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. W pierwszej kolejności zadbaliśmy o naszą salę i wspólnie ubraliśmy choinkę. Następnie czekaliśmy na wizytę długo wyczekiwanego.

Read More

26 listopada 2021

Stokrotki uwielbiają misie :)

„Miś jest mały i puchatyMiś jest fajny i kudłatyMiś jest gruby jak ta kulaMisia zawsze się przytula.” 25 listopada w naszym przedszkolu, jak co roku, obchodzimy bardzo ważne święto.

Read More

22 listopada 2021

„Najpiękniejsza Kartka Świąteczna”

Zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie plastycznym na wykonanie kartek świątecznych na Boże Narodzenie. Pomyślcie już teraz o pięknie Świąt Bożego Narodzenia i wykorzystajcie swój talent, kreatywność i umiejętności.

Read More

18 listopada 2021

Pomagamy Erykowi…

Dziękujemy Przedszkolu Miejskiemu nr 6 w Grajewie za nominowanie nas do akcji #heartchallenge, celem której jest zbiórka pieniędzy na operację Eryka Kopczewskiego z Radziłowa. Operacja jest jedynym ratunkiem i.

Read More