Dzień Przedszkolaka 2023

thumb-img

Każdy przedszkolak dobrze wie,że kiedy 20 wrzesień zbliża się,od najmłodszego, aż po starszaka,wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka” 20 września – to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. W dniu dzisiejszym obchodziliśmy to święto również w naszym przedszkolu.Tego dnia czekało na dzieci wiele niespodzianek i atrakcji. Zostały zaproszone do wspólnych tańców i zabaw przy ulubionej muzyce. Radość i śmiech świadczyły o wspaniałej zabawie i dobrych humorach. Nie zabrakło cudownych życzeń dla naszych kochanych przedszkolaków. Pragniemy aby w ich życiu były same słoneczne dni i radosne chwile, aby każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń.Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci naszych przedszkolaków.