Festyn Rodzinny 2023

thumb-img

14 czerwca br. w naszym przedszkolu odbył się Festyn Rodzinny, którego tematem przewodnim był „Dziki Zachód”. Placówkę opanowali kowboje, kowbojki, czerwonoskórzy. Na spotkanie przybył również szeryf Grajewa – burmistrz miasta, pan Dariusz Latarowski wraz z Przewodniczącą Rady Miasta Grajewo, Panią Haliną Muryjas- Rząsą oraz Głównym Specjalistą ds. Oświaty, Panią Julitą Wiluk. Impreza rozpoczęła się wesołym występem dzieciaków. Następnie, przedszkolaki i rodzice chętnie brali udział w licznie zorganizowanych zabawach i konkursach. W westernowym miasteczku czekały różne atrakcje – saloon z poczęstunkiem, konkursy rodem z dzikiego zachodu. W tle wspaniałych zabaw brzmiała muzyka westernowa i kowbojskie humory rodziców i dzieci. Na uczestników czekały różne atrakcje m.in.: malowanie twarzy, kaktusów, przejazd efektownym kowbojskim wozem, konkursy sprawnościowe, wyścigi, bańki i wiele innych. Dzieci miały niepowtarzalną okazję dojenia krowy, która do naszego przedszkola przybyła z Dzikiego Zachodu. Podczas imprezy odbył się również konkurs na najpiękniejsze przebranie, który bezapelacyjnie wygrała Pani Justyna- mama Piotrusia z grupy „Biedronek” oraz Pan Mihai – tata Rysia również z grupy „Biedronek”, którzy za swoją pomysłowość zostali nagrodzeni pamiątkowymi, przedszkolnymi kubeczkami. Dzięki dobroczynności Rodziców, którzy z wielką energią i zapałem włączyli się w przygotowanie festynu poprzez zapewnienie doskonałych, tematycznych strojów zarówno dzieciom, jak i sobie oraz sponsoring, wszyscy mogli wspaniale bawić się, delektować pysznymi kiełbaskami z grilla, wyśmienitymi lodami. Wszystkie dzieci za swoją obecność i aktywny udział w licznych zabawach otrzymały odznaki szeryfa. To była wspaniała rodzinna rozrywka, po której zostały pamiątkowe zdjęcia, ale także miłe wspomnienia, które zostaną z nami na długo. Dziękujemy Państwu za tak liczne przybycie i wyjątkową, wspólną zabawę.Wspaniałe popołudnie, pełne atrakcyjnych wrażeń, niespodzianek, zabaw, a także radosna atmosfera i uśmiech na twarzach wszystkich uczestników są zachętą do organizacji kolejnych festynów. Dlatego My…myślimy już nad tematem przewodnim przyszłorocznego pikniku…

« 1 z 2 »