Pożegnanie STOKROTEK

thumb-img

Dnia 22 czerwca odbyło się w naszej grupie uroczyste zakończenie przedszkola przez dzieci sześcioletnie. Był to moment zadumy i niekłamanych wzruszeń.  Skończył się bowiem 4 -letni okres przyjaźni, wspólnych zabaw i spotkań, wspólnej pracy.  Dzieci z maluszków, zagubionych i nieśmiałych, stały się samodzielnymi , odważnymi starszakami, pełnymi zachwycających pomysłów, ciekawymi świata, chętnymi do podejmowania nowych, coraz to trudniejszych zadań. Skończył się beztroski okres i nadszedł czas na przyjęcie nowych obowiązków…

STOKROTKI pod kierunkiem swoich pań, przygotowały specjalnie na tę okazję występ artystyczny.

Program rozpoczęły tańce – pierwszy – dziewczynek z motylkami do muzyki „Tamalo” Stamatisa Spanoudakisa, drugi – chłopców do melodii z filmu „Vabank”, a następnie uroczyste wejście w rytmie Poloneza Wojciecha Kilara. Śpiew na przemian wesołych i sentymentalnych piosenek i recytowane wiersze na temat czteroletniego pobytu w przedszkolu, wspólnych zabaw oraz zbliżającej się edukacji w szkole, były prezentacją zdobytych umiejętności.  Przybyli goście nagrodzili dzieci gromkimi brawami, a na ich twarzach pojawiały się łzy wzruszenia. Po części artystycznej nadszedł czas na podziękowania i życzenia ze strony Pani dyrektor – Reginy Grabowskiej. Następnie każdy absolwent otrzymał dyplom ukończenia przedszkola oraz pamiątki w postaci książeczki „Encyklopedia dla dzieci” oraz kubeczków z logo przedszkola.

Zwieńczeniem uroczystości były wykonane specjalnie na tę uroczystość spersonalizowane torty. Z tego miejsca chcielibyśmy gorąco podziękować mamie Czarka – Pani Justynie Górskiej za zaangażowanie w przygotowaniu tych smakołyków, które smakiem i wyglądem przeszły nasze najszczersze oczekiwania.  Dziękujemy serdecznie w imieniu naszym i dzieci.

Pożegnania zawsze są trudne, lecz są znakiem, że zaczyna się coś nowego. Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach, życzymy Wam drogie sześciolatki wielu sukcesów i spełnienia marzeń.

Lećcie kochane….Bądźcie szczęśliwe… Będziemy o Was pamiętać…

« 1 z 7 »