” KIDS CAN SING! „

thumb-img

Nasze przedszkole, po raz pierwszy, zorganizowało Miedzyprzedszkolny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej „KIDS CAN SING!” Do udziału w konkursie zostały zaproszone dzieci z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych z terenu miasta Grajewo. Do konkursu przystąpiły dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 1, Przedszkola Miejskiego nr 6, Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej nr 2 oraz dzieci z naszej placówki.

Celem konkursu było: * motywowanie dzieci do nauki języka angielskiego w ciekawy i przyjemny sposób;* rozwijanie umiejętności wokalnych i językowych dzieci;*prezentacja twórczości artystycznej dzieci w wieku przedszkolnym.Uczestnicy oceniani byli w dwóch kategoriach wiekowych: pięcio- i sześciolatków.

Po długich naradach Jury naszego przedszkola, zdecydowało się przyznać I miejsce w kategorii dzieci pięcioletnich IZABELA KUCZYŃSKA -Przedszkole Miejskie nr 6 ? I miejsce w kategorii dzieci sześcioletnich POLA CYBULA – Przedszkole Miejskie nr 4.

Ze względu na bardzo wysoki poziom wszystkich nadesłanych wykonań, komisja zdecydowała nie przyznawać drugiego i trzeciego miejsca, ale wyróżnić i nagrodzić wszystkich pozostałych uczestników.

Dziękujemy wszystkim DZIECIOM za udział w konkursie oraz ich OPIEKUNOM za wspaniałe przygotowanie!!!?

Emilia Makowska, Katarzyna Wołyniec; PM4