ZIMOWY CZAS, ŚWIĄTECZNY CZAR…

thumb-img

Święta Bożego Narodzenia to czas najpiękniejszy i niepowtarzalny, który napawa każdego magiczną atmosferą. To czas, na który czekają nie tylko dzieci ale i dorośli. Święta to dni przeżywane w duchu wiary, nadziei, miłości i pokoju. To moment na wytchnienie od codziennych spraw. W naszym przedszkolu to również wyjątkowy okres. Pięknie przystrojone sale, wiszące ozdoby, ciche melodie znanych kolęd, świąteczne dekoracje. Miłym akcentem atmosfery świątecznej jest śpiewanie kolęd, które dało się słyszeć wchodząc do każdej z przedszkolnych sal. Dnia 22 grudnia od rana w przedszkolu panował uroczysty nastrój. Pięknie, świątecznie ubrane dzieci dały wspaniały występ artystyczny dla swoich najbliższych. Zaprezentowały szereg umiejętności. Były kolędy, tańce, wiersze, gra na instrumentach oraz pantomima przedstawiająca narodzenie Pana Jezusa. Czas upłynął w bardzo miłej, serdecznej atmosferze. Wszystkie dzieci czuły zbliżające się wielkimi krokami Święta Bożego Narodzenia! W naszym przedszkolu dbamy o to, aby dzieci nie odczuwały smutnej rzeczywistości, która nas otacza ze względu na pandemię. Robimy wszystko, aby życie w naszej przedszkolnej rodzinie było radosne, optymistyczne i przepełnione wszechstronnym rozwojem.

Joanna Burgraf; PM4

« 1 z 3 »