Dziękujemy…

thumb-img

„Człowiek jest dobry nie przez to kim jest, lecz przez to czym dzieli się z innymi…” Jan Paweł II

Za wrażliwość, otwierającą serce dla tych, którzy potrzebują pomocy. Za bezinteresowną chęć do czynienia dobra. Za pomoc i życzliwość – DZIĘKUJEMY !

Dyrekcja, grono pedagogiczne Przedszkola Miejskiego Nr 4 w Grajewie składają serdeczne podziękowania za zaangażowanie i wsparcie akcji charytatywnej na rzecz Białostockiego Hospicjum dla Dzieci Fundacji „Pomóż Im” Bardzo serdecznie dziękujemy Rodzicom, dzieciom oraz osobom zaangażowanym w nasza akcję- bez Waszej przychylnej postawy zbiórka najpotrzebniejszych rzeczy i pomoc byłaby niemożliwa. Zebraliśmy bardzo dużo produktów m.in. ubranek dziecięcych, pampersów, podkładów środków czystości, zabawek. Wszystkie te rzeczy trafiły do Stowarzyszenia „Uśmiech Grajewa” a stamtąd prosto do dzieci z Hospicjum w Białymstoku. Dziękujemy wszystkim, którzy otworzyli serce i razem z nami tak licznie, z poświęceniem i wielkim zaangażowaniem włączyli się w akcję. Serdeczne podziękowania otrzymują Rodzice i nasze wspaniałe, o wielkim serduszku przedszkolaki:

– Ola Smolińska

– Kacperek Kowejsza

– Tosia Szuba

– Marcelinka i Maja Narolewskie

 – Arek i Natalka Gudel

– Alanek Sieniła

– Kacperek Zyskowski

– Ania Dąbrowska

– Zosia Waszkiewicz

– Zosia Nitkowska

– Alanek Walczak

– Franio Żelazny

– Tymek Klimaszewski

 – Jaś Piwko

– Michaś Kurzątkowski

– Piotruś Zyskowski

– Aleks Stepnowski

Jeszcze raz pragniemy podziękować wszystkim ludziom dobrej woli za pomoc, szczodry gest, okazane serce i wrażliwość. Jesteście wspaniali!

Dziękujemy

Nie zawiedliście…

Joanna Burgraf; PM4