Gdy liczy się czas…

thumb-img

28 października, chcąc wesprzeć fundację GDY LICZY SIĘ CZAS, zorganizowaliśmy w naszej placówce Dzień Piżamy. Celem akcji było wsparcie chorych onkologiczne dzieci i młodzieży. Dlaczego w piżamach? – Ponieważ dla wielu podopiecznych fundacji piżama stała się nieodłączną częścią codzienności. To co dla nas jest związane z odpoczynkiem i spokojem, dla innych jest symbolem walki o zdrowie i życie. Chcąc okazać wsparcie wszystkim najmłodszym pacjentom i ich rodzinom, w naszym przedszkolu przeprowadziliśmy charytatywną zbiórkę pieniędzy, z której cały dochód przekazany został podopiecznym fundacji. Dzięki hojności naszych podopiecznych, ich Rodziców oraz pracowników przedszkola, udało nam się zebrać kwotę 1120 zł. Kolejny raz pokazaliście Państwo, że nie jest Wam obojętny los innych, że zawsze możemy na Was liczyć. DZIĘKUJEMY!!!❤❤❤ Natomiast dla naszych przedszkolaków, była to kolejna okazja, by pomóc potrzebującym, chorym dzieciom, ale również do wspólnej zabawy, podczas której uświadomiły sobie jak bardzo są szczęśliwe, bo są zdrowe.❤❤❤

Katarzyna Wołyniec; PM4

« 1 z 2 »