Uwaga RODZICE!

thumb-img

Drodzy Rodzice,

opanowanie podstawowych umiejętności ruchowych takich jak skoki, przeskoki, łapanie, rzucanie czy bieganie determinuje prawidłowy rozwój dzieci – zarówno fizyczny, jak i psychiczny. To właśnie te sprawności stanowią bazę do dalszego rozwoju motorycznego, otwierając drzwi do wszystkich dyscyplin sportowych. Zdobywając kolejne umiejętności, dzieci rozwijają nie tylko cechy fizyczne, ale i kompetencje społeczne potrzebne do funkcjonowania w grupie, czy zdobywania wiedzy i nowych doświadczeń.

Mając to na uwadze, nasze przedszkole bierze udział w Olimpiadzie Przedszkolaków on-line – Veoliadzie 2021, w czasie której dzieci razem z maskotką Sportowej Akademii Veolia Junior – liskiem SAVusiem udoskonalą podstawowe umiejętności ruchowe i poznają dyscypliny olimpijskie.

Jednocześnie nasza placówka ma możliwość wzięcia udziału w konkursie, w którym możemy zdobyć atrakcyjne nagrody.

Dzięki formule on-line, w wyzwanie mogą się zaangażować także najmłodsi pozostający w domu.

⭐ Zapraszamy wszystkich rodziców i nasze przedszkolaki do skorzystania z filmików i kart pracy z zabawami, które pobudzą Was do ruchu. Więcej szczegółów znajdziecie w publicznej grupie na Facebooku – Veoliada 2021 – Olimpiada Przedszkolaków on-line – www.facebook.com/groups/1902838443226174/.

⭐ Śledźcie nasz profil na Facebook’u / naszą stronę internetową, by być na bieżąco z działaniami podejmowanymi w ramach Veoliady!

Życzymy udanej zabawy! 🙂

Dyrekcja Przedszkola Miejskiego nr 4 w Grajewie