Święto Pluszowego Misia

thumb-img

Pokochaj pluszowego misia
On przyjacielem dzieci jest
Dorotka , Adaś i Justysia
Wesoło wszyscy bawmy się…

W poniedziałek, 25 listopada wszystkie dzieci z naszego przedszkola uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia.  W naszym przedszkolu celebrowanie owego święta to już tradycja.

Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi ulubionymi
i kochanymi  pluszakami. Dzieci ubrane były w bluzeczki w kolorze żółtym, pomarańczowym lub brązowym. Dodatkowo, wszystkie przedszkolaki miały na główkach kolorowe opaski z misiowymi uszkami. Jak na urodziny przystało, na początku wszystkie przedszkolaki odśpiewały swoim pluszowym misiom gromkie „sto lat”. Następnie, nasi milusińscy wzięli udział w grach i zabawach zręcznościowych, podczas których towarzyszyły im przytulanki. Były m.in.: gra zręcznościowa „jajko na łyżce”, „skoki misia w workach”, „misiowe tańce”, zlizywanie z talerzyka miodku na czas i wiele, wiele innych równie atrakcyjnych konkurencji.  Na koniec, wszystkie dzieci, w towarzystwie swoich pluszaków, bawiły się, śpiewały i tańczyły przy znanych i lubianych piosenkach.

Tego dnia każde dziecko otrzymało drobny misiowy prezent- celebrytki z misiem, breloczki, kolorowanki. Na twarzach wszystkich dzieci, dzień ten wywołał wiele uśmiechów i  radości.

Katarzyna Wołyniec, Joanna Narolewska; PM4

« 1 z 3 »