„Słoneczka „ i „Biedronki” na musicalu

thumb-img

11 czerwca 2019 r. dzieci z grupy „Słoneczka” i „Biedronki”  uczestniczyły w wycieczce autokarowej do Ełckiego Centrum Kultury. W kinie dzieci obejrzały musical profilaktyczny p.t.: „ Co w trawie piszczy. Czyli w grupie siła”.

Na łące żyją przeróżne stworzenia! Mrówka jest pracowita i ciągle gdzieś się śpieszy. Rozmarzony konik polny skacze wysoko ponad źdźbłami trawy, a wieczorami gra na skrzypcach. Ubrana w sukienkę w groszki biedronka dba o wygląd i godzinami przegląda się w kroplach rosy. Mucha trochę zezuje, motyl zawsze pije przez słomkę, pająk z kolei zamiast sześciu nóg, ma ich aż osiem!

Fantastyczna przygoda mieszkańców łąki, a przy tym zaskakujące zwroty akcji połączone ze znakomitym humorem udowodniły, że chociaż wszyscy tak bardzo się od siebie różnią to, tylko wspólnymi siłami mogą pokonać wszelkie trudności i dokonać czegoś NAPRAWDĘ WIELKIEGO.

Pomysłowe kostiumy, dowcipny scenariusz, poruszająca muzyka i znakomity wokal musicalowy wszystkich aktorów oraz wyraźna myśl i morał płynące z widowiska to z pewnością największe walory tego Musicalu.Gra aktorska była niesamowita. Przedszkolaki z wielkim entuzjazmem i zainteresowaniem oglądały spektakl.

To nie koniec wrażeń i niespodzianek dla naszych milusińskich. Zaraz po kinie udaliśmy się wszyscy do McDonalda na pyszne co nieco. Cali i zdrowi, z pełnymi brzuszkami i bardzo zadowoleni wróciliśmy do przedszkola.

Joanna Burgraf; PM4

« 1 z 2 »