Święto Pluszowego Misia

thumb-img

W dniu 23 listopada wszystkie dzieci z naszego przedszkola uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. Przedszkolaki w wyjątkowo uroczysty sposób świętowały urodziny Misia, bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś”. W naszym przedszkolu obchodzenie tego święta to już tradycja.

Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi ulubionymi
i kochanymi  pluszakami. Dzieci z każdej grupy przedszkolnej ubrane były
w koszulki innego koloru. I tak „Pszczółki” w kolorze niebieskim, „Biedronki” – czerwonym, „Słoneczka” – żółtym, „Krasnale” – zielonym i „Stokrotki”- białym. Dodatkowo, wszystkie przedszkolaki miały na główkach kolorowe opaski z misiową buzią. Następnie wszystkie przedszkolaki wzięły udział
w grach i zabawach zręcznościowych, podczas których towarzyszyły im przytulanki. Były m.in.: „misiowe figle”, „skoki misia”, „misiowe wyścigi”, przeciąganie liny i wiele, wiele innych równie atrakcyjnych konkurencji.  Na koniec wszystkie dzieci bawiły się, śpiewały i tańczyły przy znanych
i lubianych piosenkach ze swoimi pluszakami.

Wszystkie dzieci ten dzień wywołał u dzieci wiele uśmiechów i  radości.

Katarzyna Wołyniec PM4

« 1 z 5 »