Pożegnanie „Stokrotek”

thumb-img

Pożegnanie 6-latków to czas niezwykły i niezapomniany, zarówno dla dzieci, rodziców, jak i nauczycielek. Kończy się 4-letni okres przyjaźni, wspólnych zabaw i spotkań, wspólnej pracy. Dzieci, z maluszków, zagubionych i nieśmiałych, stają się samodzielnymi, odważnymi starszakami, pełnymi pomysłów, ciekawymi świata, chętnymi do podejmowania nowych, coraz trudniejszych zadań.

We wtorek – 19 czerwca my również pożegnaliśmy naszych starszaków, którzy po wakacjach po raz pierwszy przekroczą próg szkoły podstawowej. Z tej też okazji została przygotowana uroczysta akademia. Szczególnymi gości tego dnia byli rodzice, rodzeństwo, ciocie oraz babcie naszych absolwentów. Uroczystość rozpoczęła się od scenki wystawionej przez 5-latków, następnie tradycyjnie zabrzmiał Polonez i wspaniale wykonany przez dzieci taniec, po czym przyszedł czas na wiersze oraz piosenki. Po części artystycznej wszystkich absolwentów pożegnała Pani Dyrektor Regina Grabowska, wręczając im Dyplom Ukończenia Przedszkola oraz upominek w postaci wielkiej ilustrowanej encyklopedii dla dzieci.

Drodzy Rodzice

Dziękujemy Wam, za te cztery wspaniałe lata. Byliście najlepszymi rodzicami. Pozostaje życzyć sobie tak fantastycznych i cudownych ludzi na przyszłe lata.

Słowa serdecznych podziękowań kierujemy w stronę Pani Doroty Konopka – Miller, która wyjątkowo wspierała nasze inicjatywy, angażowała się w pracę przedszkola i naszej grupy, a której nie dane było przyjąć podziękowania na forum grupy w trakcie uroczystości.

Drogie Dzieci

Przed Wami kolejny wspaniały czas, czas na zdobywanie nowej wiedzy, nowych doświadczeń. Mamy nadzieję, że te kilka lat spędzone w naszym przedszkolu zaprocentuje i kiedyś usłyszymy o wspaniałych młodych ludziach, którzy początki swojego życia spędzili u nas. Niech wiedza, którą przekazało nasze przedszkole pozwoli Wam wyrosnąć na mądrych i prawych obywateli. Kochani – spełniajcie swoje marzenia, wspominając nas z uśmiechem na ustach. Będziemy za Wami tęsknić!!!! Pozostaniecie na długo w naszej pamięci. Liczymy na częste odwiedziny i życzymy Wam udanych, ciepłych, beztroskich i bezpiecznych wakacji oraz samych sukcesów w szkole. Powodzenia!!!!

Anna Filipkowska; Marzenna Koniecko PM4

« 1 z 5 »