„Mama, tata i ja” – eliminacje wewnątrzprzedszkolne

thumb-img

W naszym przedszkolu odbył się wewnątrzprzedszkolny konkurs piosenki pt. „Mama, tata i ja”. W rywalizacji głosowej startowały chętne dzieci, które miały odwagę stanąć przed wielką publicznością.

Celem konkursu było przede wszystkim wspieranie najzdolniejszych wokalnie przedszkolaków w wieku 3 – 6 lat i umożliwienie prezentacji ich umiejętności wokalnych, popularyzacja piosenek, walorów artystycznych i wychowawczych, kształtowanie umiejętności współzawodnictwa oraz wyłonienie 5 utalentowanych dzieci do dalszego etapu konkursu.

Jury w składzie Pani Dyrektor Przedszkola – Regina Grabowska, oraz nauczycielki Panie Jadwiga Pieńczykowska, Jadwiga Zalewska, Joanna Burgraf i Katarzyna Wołyniec, biorąc pod uwagę: dobór repertuaru, interpretację piosenki, muzykalność wyłoniło 5 dzieci, które 26 kwietnia będą reprezentować nasze przedszkole w eliminacjach miejskich Wojewódzkiego Festiwalu Konkursu Przedszkolaków ph.: „Mama, tata i ja” w Grajewskim Centrum Kultury:

– Malwina Krukowska „Stokrotki”

– Antonina Rembowicz „Stokrotki”

– Kalina Jankowska „Stokrotki”

– Oliwia Kłosińska „Krasnale”

– Marta Szymanowska „Słoneczka”

Na koniec wszyscy wykonawcy otrzymali gromkie brawa oraz pamiątkowy dyplom. Gratulujemy młodym artystom za tak piękny występ i życzymy powodzenia w eliminacjach miejskich!

Anna Filipkowska, PM4

« 1 z 2 »