„Dźwięki wiosny” w PSM

thumb-img

W czwartek 12 kwietnia 2018r. w Auli Państwowej Szkole Muzycznej im. J. S. Bacha w Grajewie odbyła się kolejna edycja „Dźwięków wiosny”. Inicjatorką imprezy skierowanej do lokalnych przedszkoli i szkół jest Pani Urszula Właźniak. W koncercie wzięli udział uczniowie i nauczyciele PSM I stopnia w Grajewie, oraz dzieci uczęszczające na zajęcia muzyczno – rytmiczne prowadzone przez Stowarzyszenie „Partita”.

Było nam niezmiernie miło kiedy okazało się, że wśród wykonawców, większość z nich to absolwenci naszego przedszkola:

– Ola Dauksz;

– Gabrysia Strzałko;

– Ania Waszkiewicz;

– Zuzia Muczyńska;

– Roksana Jórska

Podczas koncertów dzieci poznały instrumenty muzyczne (flet, gitara, wiolonczela, trąbka, skrzypce, fortepian) oraz ich brzmienie. Całość imprezy została urozmaicona konkursami i zabawami integracyjnymi.

Tego rodzaju spotkania są doskonałą okazją do rozbudzanie zainteresowań muzycznych wśród dzieci na drodze obcowania z dźwiękiem i rytmem oraz kształtowania poczucia rytmu i umiejętności interpretacji muzyki ruchem. Jest to również okazja dla uczniów szkoły muzycznej do zaprezentowania się przed rówieśnikami.

« 1 z 2 »

Fatal error: Uncaught exception 'wfWAFStorageFileException' with message 'Unable to verify temporary file contents for atomic writing.' in /pm4.grajewo.pl-wp/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /pm4.grajewo.pl-wp/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/pm4.grajewo.pl...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('synced') #2 {main} thrown in /pm4.grajewo.pl-wp/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0