IX Przegląd „Kolęd i pastorałek” w PSM

thumb-img

We wtorek 16 stycznia 2018 r. pięcioro dzieci z naszego przedszkola reprezentowało naszą placówkę na IX Przeglądzie „Kolęd i pastorałek” w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia im. Jana Sebastiana Bacha w Grajewie.

Były to:

– W kategorii 4-5 lat (soliści):

Ania Wysocka „Biedronki”
Marta Szymanowska „Sloneczka”

– W kategorii 6-8 lat (soliści):

Malwinka Krukowska „Stokrotki”

– W kategorii – zespoły:

Sabina Chmielewska i Maja Szatyłowicz „Krasnoludki”.

Jury w składzie – Monika Soroko, Aleksandra Tomaszewska i Urszula Właźniak – wysłuchało 19 solistów i 5 zespołów z grajewskich przedszkoli i szkół oraz okolic.

Miło jest nam poinformować, iż wszystkie uczestniczki przeglądu z naszego przedszkola, zdobyły tytuł laureata. Gratulujemy!

Anna Filipkowska PM4


Fatal error: Uncaught exception 'wfWAFStorageFileException' with message 'Unable to verify temporary file contents for atomic writing.' in /pm4.grajewo.pl-wp/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /pm4.grajewo.pl-wp/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/pm4.grajewo.pl...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('synced') #2 {main} thrown in /pm4.grajewo.pl-wp/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0