„Pluszowa opowieść o przyjaźni” – III spotkanie z TEATREM

thumb-img

W piątek – 8 grudnia 2017 r. zaprzyjaźnieni od lat z naszym przedszkolem aktorzy z teatru „CoNieco” z Białegostoku przedstawili naszym dzieciom spektakl pt. „Pluszowa opowieść o przyjaźni”.

Dzieci poznały przygody bałwanka, który zaprzyjaźnił się z zajączkiem. Zajączek zmęczony po zabawie z bałwankiem chciał wrócić do swojej norki. Bałwanek poprosił, żeby został, ale on potrzebował ciepła podczas snu oraz lubił słuchać bijącego serca swojej mamy. Zimny bałwanek postanowił zrobić wszystko, by być cieplejszym dla swojego przyjaciela. Poświęcenie i upór sprawiały, że znajdował się często w sytuacjach komicznych, a czasami nawet niebezpiecznych. Wszystko jednak dobrze się skończyło. Dzieci dowiedziały się, że prawdziwa przyjaźń to oddanie i poświęcenie dla innych.
Przedstawienie bardzo podobało się naszym przedszkolakom, czego dowodem były emocje na twarzach, śmiech oraz gromkie brawa na koniec spektaklu.

/PM4/