Pożegnanie 6 latków z grupy „Stokrotek”

thumb-img

Pożegnanie 6-latków, to czas niezwykły i niezapomniany zarówno dla dzieci, rodziców, jak i nauczycieli. Kończy się czteroletni okres przyjaźni, wspólnych zabaw, pracy i  spotkań. Dzieci stały się odważnymi starszakami, pełnymi pomysłów, ciekawymi świata, chętnymi do podejmowania nowych, coraz trudniejszych zadań.

We wtorek 20.06.2017r. w grupie „Stokrotki” odbyło się oficjalne pożegnanie 6-latków. Przedszkolaki zaprezentowali bogaty program artystyczny. Śpiew piosenek i recytowane wiersze na temat kończącego się 4- letniego pobytu w przedszkolu oraz zbliżających się wakacji były prezentacją umiejętności zdobytych w trakcie całego roku.

Po wspaniałej części artystycznej przyszedł czas na dyplomy, książeczki i podziękowania. Pani Dyrektor wręczyła niektórym rodzicom statuetki za aktywny udział w różnorodnych formach współpracy w naszej placówce.

Wszyscy wspaniale się bawili. Nie zabrakło wzruszenia i smutku z powodu kończącego się pierwszego etapu edukacji.

Wszystkim dzieciom życzymy dużo sukcesów w nauce, samych 6 i 5, przyjaźni i wielu ciekawych przygód w szkole. Rodzicom dziękujemy za pomoc i współpracę, za wspieranie kadry pedagogicznej. Życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji.

 

Jadwiga Pieńczykowska PM4