„Dzisiaj w Betlejem” – Jasełka w grupie „Krasnoludków”

thumb-img

W dniu 19.XII.2016r. o godzinie 13.30 w grupie „Krasnoludki” odbyły się Jasełka pt „Dzisiaj w Betlejem”. Wystawienie Jasełek poprzedził ogrom pracy. Odbyło się spotkanie z Rodzicami, którzy zgodzili się przygotować stroje do przedstawienia oraz pomóc dzieciom opanować tekst. Wspólnie z dziećmi ćwiczyliśmy ustawienie, kolejność pojawiania się postaci na scenie, recytację i śpiew kolęd. Dzieci były bardzo pomocne przy dekoracji sali. Dobrze wywiązały się z przyjętych na siebie zadań.

W dniu wystawienia Jasełek dzieci zaprezentowały się pięknie. Przedstawienie zakończyło się wspólnym śpiewaniem kolęd i składaniem życzeń świątecznych dla rodziców: „żeby oczy nie płakały niczyje, żeby w sercu nie było goryczy, życzymy dni lepszych i pełnych radości. Niech Boża chwała w naszych domach zagości…”

 

Jadwiga Zalewska; PM4


Fatal error: Uncaught exception 'wfWAFStorageFileException' with message 'Unable to verify temporary file contents for atomic writing.' in /pm4.grajewo.pl-wp/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /pm4.grajewo.pl-wp/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/pm4.grajewo.pl...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('synced') #2 {main} thrown in /pm4.grajewo.pl-wp/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52