„Pasowanie na przedszkolaka” w grupie „Pszczółki”

thumb-img

24 listopada 2016 r. to najważniejszy dzień dla dzieci z grupy „Pszczółek” w Przedszkolu Miejskim nr 4. W tym dniu dołączyły one do grona prawdziwych przedszkolaków.  Pszczółki śmiało i odważnie wjechały pociągiem na salę pełną niecodziennych  gości – kochanych rodziców i najbliższych.

Pani Dyrektor miło i ciepło powitała wszystkich przybyłych gości. Podczas uroczystości pasowania na przedszkolaka dzieci zaprezentowały to, czego nauczyły się do tej pory w przedszkolu. Były wierszyki, piosenki i tańce. Dzieci zagrały na instrumentach muzycznych – grzechotkach. Ślubowały być wzorowymi zuchami, dobrymi kolegami, po czym pasowania  olbrzymim ołówkiem dokonała nasza Pani Dyrektor. Każdy przedszkolak otrzymał pamiątkowy dyplom, drobny słodki upominek. Dla całej grupy Pani Dyrektor miała szczególną niespodziankę : zestawy puzzli, gier planszowych i kolorowych książeczek.

Każdy z maluszków mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie wcielając się w małą pszczółkę Maję. Nasze maluszki udowodniły, że są prawdziwymi przedszkolakami, a rodzice powinni być dumni ze swoich pociech.

Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy byli razem z nami.

 

Joanna Burgraf ;  PM nr 4